Articles

Packers-Bears Megverte a Soldier Field, de a Győr Felé Rájátszás Köszönhetően Ram Win

A Chicago Bears elveszett 35-16, hogy a Green Bay Packers vasárnap este, de még mindig elérte a rájátszásban köszönhetően a Los Angeles Rams’ 18-7 megnyerni az Arizona Cardinals.

a Rams a győzelem miatt megszerezte a hatodik magot az NFC-ben, míg a Bears a hetedik magba záródik. A Rams a Seattle Seahawks ellen lép pályára, a Bears pedig a New Orleans Saints ellen.

Sport

2 órája

MLB Nyitó Nap 2021: Hogyan Cubs Irodában Is Verem

Aaron Rodgers volt a szokásos erős, önálló ellen a Medvék, 240 méterre elhaladó négy touchdown halad a győzelem. A győzelem Rodgers-t 21-5-re mozgatja a Bears elleni 26 alapszakasz-találkozón.

Aaron Jones 42 yardot és egy touchdownt futott a Packersnek, akik a győzelemmel bebiztosították az NFC élmezőnyét.

Mitchell Trubisky 33-42-re ment 252 yardra, de késői lehallgatása lezárta Chicago sorsát a veszteségben.

a Bears Korán bemutatta játéktervét, 7:29-es vezetéssel, amely David Montgomery touchdown-futással és 7-0-s vezetéssel zárult a hazai oldalon.

a Packers válaszolt vissza egy hosszú meghajtó saját, segítségével 12 játszik, hogy lemorzsolódás 80 yard le a pályán. Robert Tonyan tette a kitüntetést a Packers, vontatás egy rövid touchdown fogás csomózni a dolgokat fel 7-7.

úgy tűnt, hogy a medvék a második negyedévben később visszaadták a labdát a Packersnek, de Tavon Austin elrontotta a puntot, új életet adva a medvéknek. A Chicago nem tudott gólt szerezni, de a Cairo Santos egy mezőnygóllal 10-7-re vezetett a Chicago ellen.

A Packers viharzott vissza azután, hogy egy három-játék vezetni, hogy csúcsosodott ki egy hosszú touchdown passzt, hogy Marquez Valdes-Scanlon hogy a Green Bay elé egy 14-10 margó.

Miután a Medvék tight end Cole Kmet kotorászott a labdát korán Chicago a következő drive, a Packers kihasználta újra, ezúttal Dominique Dafney találni egy nyitott hely, a védelem mögé, majd levonják a 16-yardos touchdown passzt adni a Green Bay egy 21-10 vezető késő fele.

Underterred, a Bears lógott a játék, egyre késői mező cél a Santos, hogy vége az első félidőben, a másik pedig kezdeni a második félidőben, ahogy szűkült a Green Bay vezet 21-16. Sajnos a Bears hagyták arany lehetőséget csúszik el a negyedik negyedévben, mint egy 15-play meghajtó elakadt egy hiányos át Trubisky negyedik lefelé.

A Bears ezután figyelte, ahogy Rodgers és a Packers összeállít egy 12-play pontozási meghajtót, Aaron Jones négy yardról rohant be, hogy 28-16-os játékot készítsen.

egy Trubisky-interception után a Packers határozottan lezárta a játékot, Rodgers Davante Adamset találta meg az eredményért,és a végső 35-16-os győzelemhez.

a győzelem biztosítja a Packers egy bye az első fordulóban a rájátszás, míg a Bears indul New Orleans, hogy a Saints Wild Card hétvégén az NFL-ben.

itt van az archivált élő blogunk a játék frissítéseivel, valamint az NFL körül vasárnap.

6:26 óra: Bears to Face Saints in NFC Wild Card Round

a Chicago Bears playoff-köteles után a Los Angeles Rams verte az Arizona Cardinals Los Angeles vasárnap.

a Bears-nek lehetősége volt saját sorsát irányítani a játékba, de a Rams először gondoskodott az üzletről, 18-7-re verte a Cardinalst a SoFi stadionban.

A Medvék lesz a hetedik mag az NFC rájátszás, majd arcát a New Orleans Saints az első fordulóban a rájátszásban.

a Rams szembe kell néznie a Seattle Seahawks, míg a Tampa Bay Buccaneers látogat vagy a New York Giants vagy a Washington Football Team, attól függően, hogy melyik csapat nyeri az NFC East crown.

a Packers megérdemelten nyerte meg a vasárnapi győzelmet, és az első fordulóban búcsúzott.

6:20-kor: a Medvék Esik Packers a Soldier Field

A Packers van zárva a felső mag az NFC rájátszás köszönhetően a megnyerje a Chicago Bears, legyőzte a Medvék 35-16 a Soldier Field.

a Packers az első fordulóban legyőzi az NFC-t, a Bears pedig a Seattle Seahawks vagy a New Orleans Saints ellen lép pályára.

6:16: A Rams legyőzte a Cardinalst, a Bears Playoff-helyét

a Bears rájátszásba kerül, köszönhetően a Rams 18-7-es győzelmének az Arizona Cardinals felett Los Angelesben.

ahogy a dolgok most állnak, a Bears a jövő hétvégén veszi fel a New Orleans Saints-t, míg a Rams megosztó mérkőzést folytat a Seattle Seahawks ellen.

6:09-kor: Davante Adams Pontszámok, Valószínűleg Tömítő Packers’ Felső Mag Utószezonban

A Packers valószínűleg a felső mag az NFC után Davante Adams szállít egy touchdownt, így a Packers egy 35-16 vezet 2:56 maradt a játék.

6:06: Adrian Amos felveszi Trubisky-t, potenciálisan Lezárva A Medvék sorsát

a medvék mély bajban vannak a Packers elleni játékukban, mivel Adrian Amos három perccel választja ki Mitchell Trubisky-t a játékban.

szerencsére a Bears, a Rams még mindig verte a Cardinals, amely lehetővé tenné Chicago a utószezonban.

6:01-kor: Packers Pontszámot, Így a Medvék a Kétségbeesés Mód Késő

3:47 maradt a játék, Aaron Jones szaladgál haza a kilencedik touchdown a szezonban, a Packers már vezető 28-16.

5:59: Darnell Mooney a nap folyamán bokasérüléssel végzett

Darnell Mooney, akinek 11 fogása van 93 yardra, nem tér vissza a vasárnapi játékba, miután bokasérülést szenvedett-jelentette be a csapat.

5:51-kor: a Medvék Sikertelen, a 4., de Rams Blokk Cardinals Gól

A Medvék 4-a-4-es negyedik le konverziók, de miután egy hiányos át Mitchell Trubisky, ők most 4-a-5, a Packers a labdát a 11:21 van hátra a játék.

eközben Los Angelesben a Rams blokkolja a Cardinals mezőnygólját, és továbbra is 11 pontos előnnyel vezet.

5:36 p. m.: a medvék a 4.negyedévben 5

– vel haladnak a medvék öt ponttal a játék negyedik negyedébe a Packers ellen, de a 4. lefelé történő átváltás után Darnell Mooney fogással haladnak.

Emlékeztető: A Bears bejutni a utószezon egy győzelem a Packers.

5: 26 p. m.: Bears Force Another Punt, Have Chance to Take Lead

Ha tudod, hogy a Bears fan, érdemes ölelni őket.

Barkevious Mingo és Eddie Jackson két közvetlen közeli interceptionje után a Bears örömmel engedi a Packersnek, hogy megtegye a labdát, de sokkal jobb lett volna a félpálya szörnyei számára.

Bears most már a labdát 4:26 maradt a harmadik negyedévben, záró öt.

5:20-kor: Kos Növekedése A Vezető, a Medvék Rendezni Gól

Miután egy hihetetlen 53 yardos passz Darnell Mooney, Mitchell Trubisky, a Medvék megelégednék egy gól mélyen a Green Bay területén, de most 21-16, 5:30-kor elhagyta a harmadik negyedévben.

Los Angelesben a Rams újabb mezőnygólt szerzett, így 15-7-re növelte előnyét a Cardinals ellen a harmadik negyedben.

5:10 p.m.: Roquan Smith a meccs első negyedében nem látta a pályát, és nem úgy néz ki, mintha visszajönne:

Roquan Smith ahhoz, hogy visszatérjen egy könyök sérüléssel. # Bears

– Mike Berman (@MikeBermanNBC) 2021. január 3.

5:08: Bears kap kulcs megáll kezdeni a második felében ellen Packers

A Bears kap egy szerencsés szünet, mint Marquez Valdes-Scantling csepp egy holtbiztos touchdown pass, de miután egy Khalil Mack zsák és egy hiányos át a harmadik le, a Bears kényszerítette a Packers punt a labdát el.

4: 51 p. m.: Playoff frissítés az NFL körül

itt vannak a dolgok, amelyek jelenleg az NFL playoff vadászatában állnak:

– a Packers 21-13-ra vezetik a medvéket a félidőben Chicagóban. A győzelem biztosítaná a legjobb magot az NFC-ben a Green Bay számára, és az első fordulóban viszlát.

– a Rams, köszönhetően a késői pick-hatnak a bíborosok ellen, 12-7-et vezetnek a félidőben. A Rams nyert egy playoff-helyet és a hatodik helyet a Los Angeles-nek, és egy playoff-helyet is szerezne a Bears számára.

-A szentek vezetik a Panthers 16-7-et a félidőben. A Saints győzelmével megszereznék a második helyet az NFC-ben, és a jövő hétvégén a Bears elleni első körös mérkőzést hoznának létre a Superdome-ban.

– a Seahawks 6-3-ra vezet a San Francisco 49ers felett. Szükségük van a Packers veszíteni, hogy biztosítsa a felső vetőmag az NFC, de ahogy a dolgok most állnak, akkor kap a harmadik mag, és otthont a Rams jövő héten.

– a Tampa Bay Buccaneers a mai győzelmüknek köszönhetően már megszerezte az öt pontot, és az első fordulóban az NFC East győztesével kell szembenéznie. Ez lesz vagy a New York Giants, aki legyőzte a Dallas Cowboys ma, vagy a Washington labdarúgó-válogatott, aki clinch division címet a győzelem a Philadelphia Eagles vasárnap este Football.

4:50: Bears kap késői mező cél, Trail Packers félidőben

Ez most félidőben katona mező után egy mező cél Cairo Santos. 21-13, és a szünetben vagyunk.

4:47-kor: Ram Szállít Pick-Hat, a Vezetést a Bíborosok

A Rams adott a Medvék’ rájátszás reményei életben, mint egy 84 yardos interception return touchdown a Troy Hill, hogy adjon nekik egy 12-7 vezet át a Bíborosok csak még a félidő előtt.

emlékeztető: ha a Rams legyőzi a bíborosokat, akkor a Bears a hetedik magot keresi az NFC rájátszásában.

4:32: Dafney gólt szerez, 11 pontos vezetést ad a Packersnek

kevesebb, mint öt perc alatt a félidőben, a Packers most 11 ponttal vezet, mivel Dominique Dafney könnyű touchdown-passzt kap Rodgers-től, hogy 21-10-es játékot készítsen.

Rodgers jelenleg 10-10-re áll 155 yarddal és három touchdownnal.

4:26-kor: Kmet Ejtette ki Állítja Fel a Packers Nagy pozícióból

A Medvék elvesztette öt ballépés volt eddig ebben a szezonban, csak elveszett száma hat, mint Cole Kmet köhögött fel a labdát, így a Green Bay kitűnő pozícióból.

4:19: Rodgers, Valdes-Scantling Burn Bears a 72 yardos TD Pass

egy szempillantás alatt a Packers most vezeti a Bears, mint Marquez Valdes-Scantling hauls egy 72 yardos touchdown pass, hogy Green Bay egy 14-10 vezetést.

Chuck Pagano sarokrúgást jelentett be a darabban, és Danny Trevathan maradt, hogy fedezze Valdes-Scantlingot, és a döntés nem jött be a darabnak.

4: 13 óra: Roquan Smith (könyök) Packers

Chicago Bears linebacker Roquan Smith megkérdőjelezhető, hogy visszatérjen a vasárnapi játék ellen a Green Bay Packers szenvedés után könyök sérülés.

Smith szenvedett a sérülés Green Bay első birtokában a játék, megy le a pályán, miután megpróbálta, hogy egy szerelés az első negyedévben a verseny.

Smith nem volt a pályán a Bears következő védekező birtokában, helyére Josh Woods került.

4:11: Bears Add Field Goal, hogy 10-7 ólom

miután egyre birtokában mélyen Green Bay területén, a Bears nem tudja átalakítani a harmadik-rövid, Cairo Santos fúrja a 25. egyenes mező cél, hogy ez egy 10-7 játék.

eközben a Rams-nak meg kellett elégednie egy mezőnygóllal, miután az 1 yardos vonalról első-és gólhelyzet alakult ki, és 7-3-ra vezettek a Cardinals ellen.

4: 07: Tavon Austin, Teret Ad a Medvék Új Életet

Miután egy rövid autóútra elakadt, Pat O ‘ donnell punt az kaptunk által Tavon Austin, a vendéged köhög fel a labdát, így a Medvék vissza a labdát mélyen a Green Bay területén.

4: 01: 01: Tonyan összeköti a dolgokat a Green Bay

a Packers reagál a Bears touchdown meghajtó hosszú pontozási meghajtó saját, Robert Tonyan verte Duke Shelley és pontozási a 11. touchdown a szezon csomót fel a játék 7-7.

3:57: Bears vezető Packers 7-0 az első negyed után

a Packers kopogtat az ajtón a gólvonal közelében, de most a Bears vezet 7-0 után 15 perc játék Chicagóban.

a Packers keresni egy negyedik lefelé átalakítás után Duke Shelley volt megjelölve pass interferencia egy dobás Davante Adams.

3:52-kor.: Sérülések, Továbbra is Aggodalomra adnak Okot a Medvék

Roquan Smith most le a Medvék után jelennek meg kell szenvedni, egy kar sérülés, amely követi a korábbi sérülések, Montgomery, aki később visszatért, hogy Darnell Mooney, aki úgy tűnt, hogy megsérül a vállát.

3: 42 p. m.: Montgomery visszatér, touchdownt szerez

A Bears sapkát le egy 14-play, 60-yardos meghajtó Montgomery, visszatérve a játék az ő látszólagos sérülés, merül át a célvonalon, amivel Chicago fel 7-0.

még jobb, A Bears leégett közel fele az első negyedóra, segítve, hogy tartsa a labdát távol Aaron Rodgers és a Packers termékeny bűncselekmény.

3:39: Streveler helyezi Arizona a fórumon korai

a Cardinals fel 7-0 a Rams vasárnap elején, mint Chris Streveler, megkönnyebbülés Kyler Murray, dob egy touchdown át Jonathan Ward.

emlékeztető: A Bears Cardinals veszteséggel jut be a rájátszásba.

3:35-kor.: Sérülés Frissítéseket A Packers-Bears-Cardinals-Ram

A Medvék tartja a kollektív levegő után futó David Montgomery volt, segített a pályáról következő nagy durranás a Macik első sorozat a játék.

eközben a Cardinals-Rams játékban a kártyák irányítója, Kyler Murray a csapat öltözőjébe tart, miután nyilvánvaló sérülést szenvedett. A játékba sérülés miatt került be, de nem világos, hogy a betegség új-e, vagy súlyosbította-e korábbi sérülését.

NFL rájátszás frissítés: Chicago Bears Clinching forgatókönyvek, lehetséges utószezon ellenfelek

A Bears bejuthat a rájátszásba a győzelem a Packers vasárnap, de vannak más módon tudnak bejutni a utószezon.

itt vannak az összes permutációk játék megy vasárnap.

2:30-kor: Terry Bradshaw Szerint a Medvék’ Mitch Trubisky Veri Packers az Epikus Buzdító beszédet

Terry Bradshaw is volt egy üzenet a Medvék irányító Mitch Trubisky a meccs előtti show előtt a nagy Hét 17 nyerni-majd-hogy-a játék ellen, a Packers.

“itt van egy srác, ha ránézünk, akit leírtak, eldobtak, hallottuk, hogy az edző nem szereti őt, a tulajdonos azt akarja, hogy távozzon az épületből” – kezdte Bradshaw.

” de hadd mondjak valamit, ha átlagosan 35 pontot egy játék az elmúlt négy játék, amit tett,és játszunk hibátlan futball… néha benching, inzultálás, nevetségesség, és megkapod a következő lehetőséget, felébresztesz egy embert.

” itt van, amit meg akarok történni, itt van a forgatókönyv. Három touchdownpassz, egy 90 yardos hajtás a negyedik negyedévben, hogy otthon megverje a Green Bay-t, hogy lezárja az üzletet.”

2:20: 00: 00: Bears, Packers Set Inactives for Sunday ‘ s Game

ahogy korábban bejelentették, cornerbacks Buster Skrine és Jaylon Johnson egyaránt szerepel inaktív a Bears vasárnap, de biztonsági Deon Bush is hiányozni fog a játék, a csapat bejelentette.

Bush, aki szerepel megkérdőjelezhető egy láb sérülés, szerepel inaktív a csapat 90 perccel a kickoff ellen a Green Bay Packers.

Skrine (agyrázkódás)és Johnson (váll) a negyedik, illetve harmadik egymást követő mérkőzésüket is kihagyja.

a Bears három másik inaktív játékost jelentett be, Lachavious Simmons, Daniel McCullers és Riley Ridley pedig mind a mai napig inaktívak a Chicago számára.

a Packers, hátvéd Jordan Love, cornerback Josh Jackson, linebacker Jonathan Garvin, támadó Gárda Simon Stepaniak, tight end Jace Sternberger és védekező vonalbíró Kingsley Keke mind szerepel inaktív a tilt.

a támadó David Bahktiari, aki csütörtökön edzés közben elszakította az ACL-t, már szerepel a csapat sérülési jelentésében, és hiányozni fog a szezon hátralévő részében.

Packers, Bears meg, hogy a történelem Soldier Field vasárnap 200th alapszakasz Találkozó

a Chicago Bears történelmet, amikor a pályára ellen Green Bay Packers vasárnap, de ők is abban a reményben, hogy fordított néhány újabb történelem, mint megpróbálják az NFC rájátszás.

a játék vasárnap lesz a 200. rendes szezon találkozó a két csapat között, az NFL szerint. Ez rangsorolja a rivalizálás, mint a legtöbb vitatott liga történetében, a Packers jelenleg tartja a szélén egy 99-94-6 rekordot riválisaik ellen a déli.

amellett, hogy történelmi mérföldkő, a vasárnapi játék egyedülálló lehetőséget biztosít a Bears számára is, mivel a Packers elleni győzelem megszerezné a rájátszás helyét Chicago számára. Ez rájátszás helyszínen tenné őket csak a harmadik csapat a liga történetében, hogy a utószezon elvesztése után hat egymást követő játékok egy szezonban, szerint az NFL.

Packers vs. Bears: Jaylon Johnson, Buster Skrine ki Chicago

a Chicago Bears és Green Bay Packers megy a vasárnapi játék Soldier Field hiányzik néhány kulcsfontosságú játékos, ahogy megpróbálják szöget le a saját playoff sorsok.

A Bears, aki a lakefronton a Packers elleni győzelemmel megszerezheti a rájátszás helyét, két cornerbackje hiányzik a vasárnapi játékért. Jaylon Johnson, aki nem játszott a Bears óta Hét 14, hiányozni fog a harmadik egyenes játék, ahogy továbbra is ápolja a váll sérülés, a csapat bejelentette pénteken.

Buster Skrine is hiányozni fog a játék, a negyedik egyenes, mivel továbbra is a liga agyrázkódás protokoll, a Bears mondta.

a Chicago Bears volt az egyik több up-and-down szezonban az NFL ebben az évben, de úgy tűnik, volt elég “up” részt, hogy a csapat kényelmes halad előre Matt Nagy, mint a vezetőedző.

az NFL Network Ian Rapoport jelentése szerint Nagy “várhatóan visszatér”, mint a Bears vezetőedzője a 2021-es szezonban a csapat legutóbbi fordulata közepette.

A Medvék kezdődött a szezon, 5-1, de aztán elveszett hat games egy sorban, ami néhány kérdést arról, hogy Nagy vagy GM Ryan Ütemben volna vissza, miután a szezon kötött. Most, hogy a csapat nyert három meccset zsinórban pedig irányítja saját sorsát rájátszás felé vasárnapi finálé ellen a Green Bay Packers, Nagy feladat, de biztonságos a következő évben szerint Rapoporté.