Articles

Packers pokonali Bears na Soldier Field, ale Chicago awansowało do Playoffs dzięki wygranej Rams

Chicago Bears przegrali 35-16 z Green Bay Packers w niedzielę wieczorem, ale nadal osiągnęli wynik po sezonie dzięki wygranej Los Angeles Rams 18-7 z Arizona Cardinals.

Barany zdobyły szóste ziarno w NFC dzięki zwycięstwu, podczas gdy niedźwiedzie zablokują się w siódmym ziarnie. Rams zmierzy się z Seattle Seahawks, a Bears zmierzy się z New Orleans Saints.

Sport

2 godziny temu

dzień otwarcia MLB 2021: jak się układać

Rodgers był zwykle silny przeciwko niedźwiedziom, z 240 mijania jardów i cztery przyłożenia podania w zwycięstwie. Wygrana przenosi Rodgersa na 21-5 w 26 spotkaniach sezonu regularnego przeciwko Bears.

Aaron Jones rzucił się na 42 jardy i przyłożenie dla Packers, którzy zapewnili sobie zwycięstwo w NFC.

Mitchell Trubisky przeszedł 33 z 42 na 252 jardy, ale jego późne przechwycenie przypieczętowało Los Chicago w przegranej.

the Bears ujawnili swój plan gry wcześniej, szlifując dysk 7:29, który zakończył się przyłożeniem Davida Montgomery ’ ego i prowadzeniem 7-0 dla gospodarzy.

Packers odpowiedzieli z długim własnym napędem, wykorzystując 12 zagrywek, aby zbić 80 jardów w dół boiska. Robert Tonyan zrobił honory dla Packers, ciągnąc w krótkim przyłożeniu złapać węzeł rzeczy się na 7-7.

niedźwiedzie wydawały się oddawać piłkę Packerom w drugiej kwarcie, ale Tavon Austin rzucił punt, dając niedźwiedziom nowe życie. Chicago nie mogło strzelić gola, ale Cairo Santos strzelił gola, dzięki czemu Chicago prowadziło 10-7.

Packers od razu po tym ruszyli z powrotem, z trzy-play drive, który zakończył się długim przyłożeniem do Marquez Valdes-Scanlon, który umieścił Green Bay z przodu o przewadze 14-10.

Po tym, jak Bears tight end Cole Kmet odbił piłkę na początku następnej jazdy Chicago, Packers ponownie wykorzystali przewagę, tym razem z Dominique Dafney, który znalazł wolne miejsce za obroną i zdobył 16-jardowe przyłożenie, aby dać Green Bay prowadzenie 21-10 na koniec połowy.

niezrażeni, niedźwiedzie utrzymały się w grze, zdobywając spóźnionego gola z Santosu do końca pierwszej połowy, a drugiego do rozpoczęcia drugiej połowy, ponieważ zawęziły prowadzenie Green Bay do 21-16. Niestety dla niedźwiedzi pozwolili, aby Złota okazja wymknęła się w czwartej kwarcie, ponieważ 15-play drive zatrzymał się z niepełnym podaniem z Trubisky na czwartym down.

niedźwiedzie patrzyły wtedy, jak Rodgers i Packers układają 12-play-scoring drive, a Aaron Jones pędzi z czterech jardów, aby to mecz 28-16.

po przechwyceniu Trubisky ’ ego, Packers zdecydowanie przypieczętowali grę, a Rodgers znalazł Davante Adamsa za wynik i ostateczny margines zwycięstwa 35-16.

Wygrana zapewnia Packers pożegnanie w pierwszej rundzie play-offów, podczas gdy niedźwiedzie udają się do Nowego Orleanu, aby zmierzyć się ze Świętymi w weekend z dziką kartą w NFL.

oto nasz zarchiwizowany blog na żywo z aktualizacjami z gry i z okolic NFL w niedzielę.

18:26: 00 Bears zmierzą się ze Świętymi w rundzie z dziką kartą NFC

Chicago Bears są w playoff po tym, jak Los Angeles Rams pokonali w niedzielę Arizona Cardinals.

niedźwiedzie miały szansę zapanować nad własnym losem, ale Rams najpierw zajęli się interesami, pokonując Cardinals 18-7 na SoFi Stadium.

niedźwiedzie będą miały siódme miejsce w playoffach NFC i zmierzą się z New Orleans Saints w pierwszej rundzie posezonu.

Rams zmierzą się z Seattle Seahawks, podczas gdy Tampa Bay Buccaneers odwiedzą albo New York Giants, albo Washington Football Team, w zależności od tego, która drużyna wygra NFC East crown.

Packers zdobyli czołówkę dzięki zwycięstwu w niedzielę, a w pierwszej rundzie dostaną pożegnalny tydzień.

18:20: Bears Fall to Packers at Soldier Field

Packers dzięki wygranej nad Chicago Bears pokonali The Bears 35-16 na Soldier Field.

Packers pokonają samotne pożegnanie NFC w pierwszej rundzie, a Bears zmierzą się z Seattle Seahawks lub New Orleans Saints.

18:16: Rams pokonali Cardinals, zamykając miejsce Bears’ Playoff

Bears są związani playoffami dzięki zwycięstwu Rams’ 18: 7 nad Arizona Cardinals w Los Angeles.

w przyszłym tygodniu Bears zmierzą się z New Orleans Saints, a Rams rozegrają mecz z Seattle Seahawks.

18:09: wyniki Davante Adamsa, prawdopodobnie pieczętując najlepsze nasiona Packers w Postseason

Packers są prawdopodobnie najlepszymi nasionami w NFC po tym, jak Davante Adams zaciągnął przyłożenie, dając Packers prowadzenie 35-16, a 2:56 pozostało w grze.

18: 06: Adrian Amos pokonuje Trubisky’ ego, potencjalnie przypieczętowując Los niedźwiedzi

niedźwiedzie mają poważne kłopoty w grze przeciwko Packers, ponieważ Adrian Amos pokonuje Mitchella Trubisky ’ ego z trzema minutami do rozpoczęcia gry.

na szczęście dla niedźwiedzi, Barany wciąż biją kardynałów, co wpuściłoby Chicago na posezon.

18:01: Packers zdobywa punkt, pozostawiając Bears w trybie desperacji późno

z 3:47 W grze, Aaron Jones wraca do domu po dziewiąte przyłożenie w sezonie, a Packers prowadzą 28-16.

17: 59: Darnell Mooney z powodu kontuzji kostki

Darnell Mooney, który ma 11 haczyków na 93 jardy, nie wróci na niedzielny mecz po kontuzji kostki-poinformowała drużyna.

17:51: 00 niedźwiedzie przegrywają na 4. dołku, ale Barany blokują bramkę Cardinals

niedźwiedzie są 4-na – 4 na 4. dołku, ale po niepełnym podaniu Mitchella Trubisky ’ ego są teraz 4-na-5, A Packers odzyskują piłkę z 11:21.

tymczasem w Los Angeles Rams blokują próbę bramkową Cardinals i nadal utrzymują 11-punktową przewagę.

17:36: Bears Head Into 4th Quarter Trailing by 5

Bears are trailing by five points heading into the fourth quarter of their game against the Packers, but are driving after converting on 4th down with a Darnell Mooney catch.

Przypomnienie: misie dostają się do posezonu z wygraną nad Packersami.

17:26: misie zmuszają do kolejnego Punta, mają szansę na prowadzenie

Jeśli znasz fana misiów, możesz je przytulić.

Po dwóch prostych przechwyceniach Barkeviousa Mingo i Eddiego Jacksona, niedźwiedzie chętnie pozwalają Packersom uderzyć piłkę, ale mogło być o wiele lepiej dla potworów z Midway.

niedźwiedzie mają teraz piłkę z 4: 26 pozostały w trzeciej kwarcie, tracąc pięć.

17:20: Barany zwiększają przewagę, niedźwiedzie zadowalają się bramką

po niesamowitym podaniu z 53 jardów do Darnella Mooney 'a, Mitchella Trubisky’ ego i niedźwiedzie zadowalają się bramką w głębi terytorium Green Bay, a teraz jest 21-16, a w trzeciej kwarcie pozostało 5:30.

w Los Angeles Rams zdobyli kolejną bramkę, przedłużając prowadzenie do 15-7 nad Cardinals w trzeciej kwarcie.

17:10: Roquan Smith nie widział pola od kontuzji łokcia w pierwszej kwarcie meczu i nie wygląda na to, żeby wrócił:

Roquan Smith wątpi w powrót z kontuzją łokcia. # Bears

— Mike Berman (@MikeBermanNBC) 3 stycznia 2021

17: 08: Bears Get Key Stop to Start Second Half Against Packers

Bears get a lucky break as Marquez Valdes-Scantling drops a surefire touchdown pass, but after a Khalil Mack sack and a incomplete pass on third down, the Bears forced the Packers to punt the ball away.

16:51: 00

oto, co obecnie dzieje się w polowaniu na playoff NFL:

-Packers prowadzą Bears 21-13 w przerwie w Chicago. Wygrana zapewniłaby najlepsze miejsce w NFC dla Green Bay i pożegnanie z pierwszą rundą.

-Barany, dzięki późnemu pick-six przeciwko Cardinals, prowadzą 12: 7 w przerwie. Zwycięstwo Baranów zapewniłoby miejsce w fazie Play-off i szóste dla Los Angeles, a także zapewniłoby miejsce w fazie Play-off dla Bears.

– Święci prowadzą Pantery 16-7 w przerwie. Zwycięstwo Świętych zapewniłoby im drugie ziarno w NFC i potencjalnie zorganizowałoby mecz pierwszej rundy przeciwko niedźwiedziom w Superdome w przyszły weekend.

– Seahawks prowadzą 6: 3 nad San Francisco 49ers. Muszą przegrać, by zabezpieczyć najlepsze ziarno w NFC, ale w obecnej sytuacji, dostaną trzecie ziarno i będą gościć Baranów w przyszłym tygodniu.

-Tampa Bay Buccaneers już zacięli piątkę dzięki swojej dzisiejszej wygranej.w pierwszej rundzie zmierzą się ze zwycięzcą NFC East. To będą albo New York Giants, którzy pokonali Dallas Cowboys dzisiaj, albo drużyna futbolowa z Waszyngtonu, który będzie clinch tytuł dywizji z wygranej nad Philadelphia Eagles w niedzielę wieczorem Piłki Nożnej.

16: 50: Niedźwiedzie dostają spóźnionego gola, Trail Packers w przerwie

teraz jest przerwa na Soldier Field po golu Z Cairo Santos. Jest 21-13, a my jesteśmy na przerwie.

16:47: Barany dostarczają szóstkę, prowadzą na Cardinals

Barany dały Bears’ playoff hopes życie, ponieważ dostają 84-jardowy powrót przechwytywania na przyłożenie Z Troy Hill, aby dać im prowadzenie 12-7 nad Cardinals tuż przed przerwą.

przypomnienie: jeśli Barany pokonają Cardinals, niedźwiedzie zdobędą siódme miejsce w playoffach NFC.

16: 32: Dafney zdobywa punkty, daje Packers 11-punktową przewagę

z mniej niż pięć minut do przejścia w połowie, Packers prowadzą teraz o 11 punktów, ponieważ Dominique dafney wyciąga łatwe przyłożenie z Rodgers, aby to mecz 21-10.

Rodgers jest teraz 10 na 10 za 155 jardów i trzy przyłożenia.

16:26: 00 Kmet fumble Ustawia Packers z wielką pozycją pola

niedźwiedzie straciły do tej pory pięć fumbles w tym sezonie, a oni właśnie stracili numer sześć, gdy Cole Kmet zakaszlał piłkę, dając Green Bay doskonałą pozycję pola.

16:19: Rodgers, Valdes-Scantling Burn Bears on 72-Jard TD Pass

w mgnieniu oka Packers prowadzą teraz niedźwiedzie, gdy Marquez Valdes-Scantling zaciąga się w 72-jardowym przyłożeniu, aby dać Green Bay prowadzenie 14-10.

Chuck Pagano wywołał Blitza na rogu, a Danny Trevathan został na pokrycie Valdes-Scantling, a decyzja nie opłaciła się w grze.

16: 13: Roquan Smith (Elbow) Packers

linebacker Chicago Bears Roquan Smith ma wątpliwości, aby powrócić do niedzielnego meczu z Green Bay Packers po kontuzji łokcia.

Smith odniósł kontuzję w pierwszym meczu Green Bay, schodząc na boisko po próbie wykonania ataku w pierwszej kwarcie konkursu.

Smith nie pojawił się na boisku w następnym defensywie Bearsa i został zastąpiony przez Josha Woodsa.

16:11: Niedźwiedzie dodają Field Goal, prowadzą 10-7

Po zdobyciu posiadania głęboko na terytorium Green Bay, niedźwiedzie nie mogą się nawrócić na trzeci i krótki, a Cairo Santos ćwiczy swoją 25.bramkę z rzędu, aby zrobić to mecz 10-7.

W międzyczasie Ramsowie musieli zadowolić się bramką z boiska po sytuacji na 1-Jard i pokonali Cardinals 7-3.

16: 07: Tavon Austin fumble daje Bears nowe życie

Po krótkiej jeździe, punt Pat O ’ Donnella jest wystawiany przez Tavona Austina, a powracający kaszle piłką, oddając piłkę niedźwiedziom głęboko w Terytorium Green Bay.

16:01: Tonyan remisuje z Green Bay

Packers odpowiadają na przyłożenie Bears długim własnym strzałem punktowym.Robert Tonyan pokonał Duke’ a Shelley ’ a i zdobył jedenaste przyłożenie w sezonie, aby zakończyć mecz na 7-7.

15: 57: Bears prowadzą Packers 7: 0 po pierwszej kwarcie

Packers pukają do drzwi w pobliżu linii bramkowej, ale na razie Bears prowadzą 7: 0 po 15 minutach gry w Chicago.

Packers zdobyli czwartą zmianę w dół po tym, jak Duke Shelley został oznaczony za ingerencję w podanie do Davante Adamsa.

15:52: urazy nadal budzą niepokój niedźwiedzi

Roquan Smith jest teraz w dół dla niedźwiedzi po tym, jak wydaje się, że doznał urazu ręki, co następuje po wcześniejszych obrażeniach Montgomery 'ego, który następnie powrócił, i Darnella Mooney’ a, który najwyraźniej zranił się w ramię.

15:42: Montgomery wraca, zdobywa przyłożenie

the Bears cap off a 14-play, 60-Jard drive as Montgomery, wracając do gry z powodu widocznej kontuzji, nurkuje przez linię bramkową, stawiając Chicago 7: 0.

jeszcze lepiej, niedźwiedzie spaliły prawie połowę pierwszej kwarty, pomagając utrzymać piłkę z dala od płodnego ataku Aarona Rodgersa i Packers.

15: 39: Streveler stawia Arizonę na planszy wcześnie

Cardinals są 7: 0 Na Rams wcześnie w niedzielę, jak Chris Streveler, w ulgi Kyler Murray, rzuca przyłożenie do Jonathana Warda.

przypomnienie: niedźwiedzie dostają się do play-offów z przegraną.

15:35: Informacje o urazach od Packers-Bears i Cardinals-Rams

niedźwiedzie wstrzymują wspólny oddech po tym, jak David Montgomery wyszedł z boiska po wielkim uderzeniu w pierwszą serię meczu.

tymczasem w meczu Cardinals-Rams rozgrywający Cards Kyler Murray po doznaniu wyraźnej kontuzji zmierza do szatni zespołu. Przyszedł do gry z powodu kontuzji, ale dał mu szansę, ale nie jest jasne, czy dolegliwość jest nowa, czy pogorszył swoją poprzednią kontuzję.

NFL Playoff Update: Chicago Bears Clinching scenariuszy, możliwe przeciwnicy Postseason

niedźwiedzie mogą dostać się do playoffs z wygranej nad Packers w niedzielę, ale są inne sposoby, mogą dostać się do postseason.

tutaj są wszystkie permutacje w grze W Niedzielę.

14:30: Terry Bradshaw mówi, że Mitch Trubisky bije Packerów w epickiej Gadce motywacyjnej

Terry Bradshaw miał wiadomość dla rozgrywającego niedźwiedzi Mitcha Trubisky’ ego w programie przed meczem przed ich Wielkim Tygodniem 17 win-and-you ’ re-in game przeciwko Packers.

„tu jest facet, jak spojrzysz na niego, który został skreślony, wyrzucony, słyszeliśmy, że trener go nie lubi, właściciel chce go wyrzucić z budynku” – zaczął Bradshaw.

” ale powiem ci coś, kiedy średnio 35 punktów na mecz ostatnich czterech gier, które zrobił, i grasz bezbłędne piłki… czasami Siadanie na ławce, obelgi, wyśmiewanie, a Ty masz tę następną okazję, budzisz osobę.

” oto co chcę się wydarzyć, oto scenariusz. Trzy przyłożenia, 90 jardów jazdy w czwartej kwarcie, aby pokonać Green Bay u siebie, aby przypieczętować umowę.”

14:20: Bears, Packers ustawili brak aktywności na niedzielny mecz

jak już wcześniej zapowiedziano, narożniki Buster Skrine i Jaylon Johnson zostali w niedzielę wymienieni jako nieaktywni dla niedźwiedzi, ale safety Deon Bush również przegapi mecz-poinformował zespół.

Bush, który został wymieniony jako wątpliwy z kontuzją stopy, został wymieniony jako nieaktywny przez zespół 90 minut przed rozpoczęciem meczu przeciwko Green Bay Packers.

Skrine (wstrząs mózgu) i Johnson (ramię) opuszczą odpowiednio czwarty i trzeci mecz z rzędu.

the Bears ogłosili trzech innych nieaktywnych graczy. Lachavious Simmons, Daniel McCullers i Riley Ridley są dziś nieaktywni dla Chicago.

Dla Packers, quarterback Jordan Love, narożnik Josh Jackson, linebacker Jonathan Garvin, Ofensywny strażnik Simon Stepaniak, tight end Jace Sternberger i defensywny lineman Kingsley Keke zostały wymienione jako nieaktywne dla tilt.

atak Ofensywny David Bahktiari, który podczas czwartkowych treningów zerwał ACL, był już notowany na liście kontuzji drużyny i do końca sezonu nie trafi.

Packers, Bears Set to Make History at Soldier Field Sunday With 200th Regular Season Meeting

the Chicago Bears will make history when they take the field against the Green Bay Packers on Sunday, but they ’ ll also being hoping to reverse some nowsze history as they trying to the NFC playoffs.

mecz w niedzielę będzie 200. spotkaniem sezonu regularnego pomiędzy obiema drużynami. To plasuje rywalizację jako najbardziej kwestionowane w historii ligi, z Packers obecnie trzyma przewagę z 99-94-6 rekord przeciwko swoim rywalom z południa.

oprócz tego, że niedziela meczowa jest kamieniem milowym, zapewni również niedźwiedziom wyjątkową okazję, ponieważ zwycięstwo nad Packers zapewniłoby Chicago miejsce w playoffach. To miejsce playoff uczyniłoby ich po prostu trzecią drużyną w historii ligi, która wystąpiła po sezonie po przegranych sześciu meczach z rzędu w sezonie, według NFL.

Packers vs. Bears: Jaylon Johnson, Buster Skrine Out for Chicago

Chicago Bears i Green Bay Packers wejdą na niedzielny mecz na Soldier Field, gdzie zabraknie kilku kluczowych graczy, którzy będą próbowali przygwoździć ich los w play-offach.

niedźwiedzie, które mogą wywalczyć miejsce w Play-off dzięki zwycięstwu nad Packers na lakefront, będą brakować dwóch swoich narożników na niedzielny mecz. Jaylon Johnson, który nie grał dla niedźwiedzi od 14 tygodnia, przegapi swój trzeci mecz z rzędu, ponieważ nadal cierpi na kontuzję barku-poinformowała w piątek drużyna.

Buster Skrine też będzie tęsknił za meczem.czwarty z rzędu. pozostaje w lidze.

Chicago Bears mieli jeden z bardziej up-and-down sezonów w NFL w tym roku, ale najwyraźniej było wystarczająco dużo „up” zaangażowany, że zespół jest komfortowo do przodu z Mattem Nagy jako jego trener.

według raportu Ian Rapoport z NFL Network, Nagy ma „powrócić” jako główny trener Bears w sezonie 2021 w związku z niedawną zmianą zespołu.

the Bears rozpoczęli sezon 5-1, ale potem przegrali sześć meczów z rzędu, co doprowadziło do kilku pytań, czy Nagy lub GM Ryan Pace wrócą po zakończeniu sezonu. Teraz, gdy zespół wygrał trzy mecze z rzędu i ma kontrolę nad własnym losem Play-off zmierzającym do niedzielnego finału sezonu przeciwko Green Bay Packers, praca Nagy ’ ego jest całkowicie bezpieczna na przyszły rok, według Rapoportu.