Articles

Beanpot 2020: Northeastern Beats B. U. W Double OT

gra trwała 79 minut i 23 sekundy, co czyni ją drugą najdłuższą grą o tytuł Beanpot w historii.

” myślałem, że to był świetny mecz hokeja. Oni pchali, my pchaliśmy, oni cofali. Tam i z powrotem-powiedział trener Jim Madigan. „Z mojego punktu widzenia, to była świetna gra Beanpot.”

Ryan Shea po 13:18 drugiej dogrywce zremisował rzut karny, który doprowadził do decydującego meczu. Patrick Harper bu miał rozdawanie w strefie neutralnej i pojawił się, aby zdjąć Shea, gdy wjechał głęboko w strefę terierów.

„powiem tylko tyle, że nurkowanie w tej grze, która się nazywała, nierealne. Nierealne-powiedział trener terierów Albie O ’ Connell. „Karma tego nie dogoniła, ale tak się stanie. Ciężko na to patrzeć.”

Boston University (10-9-8) okazał się niewystarczający, aby dodać do swojego rekordu turniejowego 30 Koron Beanpot, który jest o 10 lepszy od rywala z drugiego miejsca Bostong College. Terrierzy nie wygrali od 2015 roku, kiedy pokonali Northeastern, 4-3, w dogrywce w meczu o tytuł.

Trevor Zegras miał dwie bramki, a Jake Wise i David Farrance również strzelili dla terierów. Ashton Abel strzelił cztery gole w 14 strzałach, zanim został zastąpiony przez Tuckera, który zakończył z 18 zapisami.

ze względu na zasady N. C. A. A. wprowadzone w tym sezonie, mecz został oficjalnie zarejestrowany jako remis dla obu drużyn. Po rozegraniu jednej pięciominutowej dogrywki N. C. A. A. przyznaje remis i nie liczy żadnych statystyk z dogrywek.