Articles

Packers Porazili Medvědy na Soldier Field, ale Chicaga Míří do play-Off Díky Beranů Vyhrát

Chicago Bears prohráli 35-16 do Green Bay Packers v neděli večer, ale stále dosáhl playoffs díky Los Angeles Rams‘ 18-7 vítězství nad Arizonou Cardinals.

Berani získali šesté semeno v NFC na základě vítězství, zatímco medvědi se uzamknou do sedmého semene. Berani budou mít na Seattle Seahawks, a medvědi budou čelit New Orleans Saints.

Sporty

před 2 hodinami

MLB Den Zahájení 2021: Jak Mláďata Se Cele Mohl vyrovnat

Aaron Rodgers byl jeho obvyklý silný self proti Bears, s kolem 240 metrů a čtyři touchdown ve vítězství. Výhra posune Rodgerse na 21-5 v 26 setkání pravidelné sezóny proti medvědům.

Aaron Jones spěchal na 42 yardů a přistání pro Packers, kteří si výhrou zajistili nejlepší semeno v NFC.

Mitchell Trubisky šel 33-z-42 na 252 yardů, ale jeho pozdní zachycení zpečetilo osud Chicaga ve ztrátě.

medvědi brzy odhalili svůj herní plán a rozdrtili jízdu 7: 29, která skončila touchdownem Davida Montgomeryho a vedením 7-0 pro domácí stranu.

Packers odpověděli zpět dlouhou vlastní jízdou a pomocí 12 her chrlili 80 yardů po poli. Robert Tonyan udělal vyznamenání pro Packers, tahání v krátkém přistání chytit uzel věci na 7-7.

Medvědi se objevil, aby dal míč zpět Packers později, ve druhém čtvrtletí ale Tavon Austin potýkal punt, což Nese nový život. Chicago nemohl skórovat, ale Cairo Santos vrtané přes pole cíl dát Chicago 10-7 vedení.

Packers vyrazil zpátky po tom, s tři-play disk, který vyvrcholil dlouhý touchdown Marquez Valdes-Scanlon, který dal Green Bay před tím, 14-10 rozpětí.

Po Medvědi tight end Cole Kmet potýkal míč brzy na Chicago je další disk, Packers využil znovu, tentokrát s Dominique Dafney najít volné místo za obranu a tažení v 16-yard touchdown projít dát Green Bay a 21-10 vedení pozdě v půl.

Underred, medvědi visel ve hře, dostat pozdní pole gól od Santos do konce prvního poločasu a další začít Druhý poločas, když zúžil Green Bay vedení 21-16. Bohužel pro Medvědy jim nechat příležitost proklouznout mezi prsty ve čtvrtém čtvrtletí, jako 15-play disk zastavil s nekompletní pass od Trubisky na čtvrtý down.

Medvědi pak sledoval, jak Rodgers a Packers dát dohromady 12-hra bodování disk, s Aaron Jones řítí ze čtyř yardů, aby se to 28-16 hry.

Po Trubisky odposlechu, Packers důrazně uzavřené hru, Rodgers hledání Davante Adams pro skóre a konečný 35-16 okraj vítězství.

win zajišťuje Packers bye v prvním kole play-off, zatímco Medvědi zamíří do New Orleans, aby se na Svatých na Divokou Kartu Víkend v NFL.

zde je náš archivovaný živý blog s aktualizacemi ze hry a z celého NFL v neděli.

6: 26 PM: medvědi čelit Svatým v kole divoké karty NFC

Chicago Bears jsou vázáni na playoff poté, co Los Angeles Rams porazili Arizonské kardinály v neděli v Los Angeles.

medvědi měli šanci ovládnout svůj vlastní osud, ale Berani se nejprve postarali o podnikání a porazili Cardinals 18-7 na SoFi Stadium.

medvědi budou mít sedmé semeno v play-off NFC a budou čelit New Orleans Saints v prvním kole play-off.

Berany bude čelit Seattle Seahawks, zatímco Tampa Bay Buccaneers navštíví buď New York Giants, nebo Washington Fotbalový Tým, v závislosti na tom, který tým vyhraje NFC East korunu.

Packers díky své nedělní výhře získali nejvyšší semeno a v prvním kole dostanou týden sbohem.

6:20: Medvědi Podzim Packers na Soldier Field

Packers mají pod zámkem horní semeno v NFC play-off díky vítězství nad Chicago Bears, porážet Medvědy 35-16 na Soldier Field.

Packers v prvním kole sundají osamělé sbohem NFC a medvědi budou čelit buď Seattle Seahawks nebo New Orleans Saints.

6: 16.: Berani Porazili Cardinals, Definitivním Medvědů play-off Místě

Medvědi se do play-off díky Rams‘ 18-7 vítězství nad Arizonou Cardinals v Los Angeles.

Jak to teď stojí, medvědi se příští víkend ujmou New Orleans Saints, zatímco Rams budou mít divizní zápas proti Seattle Seahawks.

6:09 pm: Davante Adams Skóre, Pravděpodobně Těsnění Packers‘ Top Osiva v Playoffs

Packers jsou pravděpodobné, nejvyšší osiva v NFC po Davante Adams ponoření v touchdown, což Packers a 35-16 vedení 2:56 zbývajících ve hře.

6: 06 odpoledne.: Adrian Amos Výběry Z Trubisky, Potenciálně Těsnění Medvědů Osud

Medvědi jsou v hluboké problémy v jejich zápase proti Packers, jako Adrian Amos výběry z Mitchell Trubisky tři minuty ve hře.

Naštěstí pro Medvědi, Berani jsou stále bije Kardinálové, který by se nechal Chicago v playoffs.

6:01 p. m.: Pražák Skóre, Takže Medvědi v Režimu Zoufalství Pozdě

S 3:47 vlevo ve hře, Aaron Jones peláší domů pro jeho devátý touchdown v sezóně, a Packers teď 28-16 vedení.

5: 59.: Darnell Mooney udělal pro den s poraněním kotníku

Darnell Mooney, který má 11 úlovků pro 93 yardů, se nevrátí do nedělní hry poté, co utrpěl zranění kotníku, oznámil tým.

5:51 pm: Medvědi Selhání na 4. Dolů, ale Rams Blok Cardinals Branku

Medvědi jsou 4-na-4 na čtvrtý down konverze, ale po neúplné přihrávku od Mitchell Trubisky, které jsou nyní 4-pro-5, a Packers získat míč zpět s 11:21 zbývajících ve hře.

mezitím v Los Angeles berani blokují pokus o gól Cardinals a stále drží náskok 11 bodů.

5:36: Medvědi Hlavy Do 4. Čtvrtletí zaostává o 5

Medvědi jsou pozadu o pět bodů a míří do čtvrtého čtvrtletí jejich zápase proti Packers, ale jsou jízdy po přechodu na 4. dolů s Darnell Mooney chytit.

připomenutí: medvědi se dostanou do Playoffs s výhrou nad Packers.

5: 26 PM: medvědi nutí další pramici, mají šanci převzít vedení

Pokud znáte fanouška medvědů, možná je budete chtít obejmout.

po dvou přímých blízko-zachycení Barkevious Mingo a Eddie Jackson, medvědi jsou rádi, aby Packers punt míč, ale to mohlo být mnohem lepší pro monstra Midway. medvědi mají nyní ve třetí čtvrtině k dobru 4:26 a vedou o pět bodů.

5:20 p. m.: Berani Zvyšují Své Vedení, Medvědi Spokojit Branku

Po neuvěřitelných 53-yardový pass Darnell Mooney, Mitchell Trubisky a Medvědi spokojit branku hluboko v Green Bay území, a teď je to 21-16 s 5:30 zbývá ve třetím čtvrtletí.

V Los Angeles Rams si připsal další gól, prodlužuje jejich vést k 15-7 nad Kardinálů ve třetím čtvrtletí.

5:10 p. m.: Roquan Smith Snížen na Pochybné pro Medvědy

Smith neviděl oboru od poranil koleno v prvním čtvrtletí roku hry, a nevypadá to, že se vrátí:

Roquan Smith pochybné vrátit loktem zranění. #Medvědů

— Mike Berman (@MikeBermanNBC) 3. ledna 2021

5:08 pm.: Medvědi Klíč Stop se Začít Druhý Poločas Proti Packers

Medvědi mít štěstí rozbít jako Marquez Valdes-Hranol kapky surefire touchdown, ale po Khalil Mack pytel a nekompletní pass na třetí down, Medvědi nuceni Packers na pramici míč pryč.

4:51 p. m.: play-off Aktualizace Z Celého NFL

Zde je místo, kde se věci v současné době stojí v NFL play-off hunt:

-Packers vedou Medvědi 21-13 v poločase v Chicagu. Výhra by zajistila nejlepší semeno v NFC pro Green Bay a první kolo bye.

-Berany, díky jejich pozdní pick-šest proti Kardinálům, 12-7 vedení v poločase. Vítězství Rams by zajistilo místo v play-off a šesté semeno pro Los Angeles, a také by zajistil místo v play-off pro medvědy.

– Svatí vedou Panthers 16: 7 v poločase. Vítězství svatých by jim vyneslo druhé semeno v NFC, a příští víkend by potenciálně uspořádal zápas prvního kola proti medvědům v Superdome.

– Seahawks drží 6: 3 vedení nad San Francisco 49ers. Potřebují, aby Packers prohráli, aby zajistili horní semeno v NFC,ale jak to teď stojí, dostali by třetí semeno a příští týden by hostili Rams.

-Tampa Bay Buccaneers již zajistil pět semen díky jejich vítězství dnes, a budou čelit vítězi NFC East v prvním kole. To budou buď New York Giants, kteří dnes porazili Dallas Cowboys, nebo fotbalový tým Washingtonu,který by v neděli večer získal divizní titul výhrou nad Philadelphia Eagles.

4: 50.: Medvědi dostávají pozdní gól, Trail Packers v poločase

nyní je poločas na Soldier Field po polní brance od Cairo Santos. Je 21-13 a jsme v přestávce.

4:47: Rams Dodat Pick-Six, Vést Kardinálů

Berani dali Medvědů naděje na play-off život, jak se dostat 84-yard zachycení return pro touchdown od Troy Hill, aby jim 12-7 vedení nad Kardinály těsně před poločasem.

připomenutí: pokud Berani porazili kardinály, medvědi získají sedmé semeno v play-off NFC.

4: 32.: Dafney Skóre, Dává Packers 11-Bodový Náskok

S méně než pěti minut na půl, Packers nyní vedou o 11 bodů, jako Dominique Dafney položení sítí ve snadno touchdown od Rodgerse, aby se to 21-10 hry.

Rodgers je nyní 10-pro-10 pro 155 yardů a tři přistání.

4:26 p. m.: Kmet Tápat Nastaví Packers S Velkou Pozice Pole

Medvědi ztratili pět potýká se zatím v této sezóně, a oni ztratili číslo šest, jako Cole Kmet vykašlal míč, dávat Green Bay vynikající polohy v terénu.

4: 19.: Rodgers, Valdes-Hranol Hořet Nese na 72-Yard TD-Pass

V mrknutí oka, Packers nyní vedou Medvědi, jako Marquez Valdes-Hranol ponoření v 72-yard touchdown projít dát Green Bay na 14-10 vedení.

Chuck Pagano zavolal rohu blitz na play, a Danny Trevathan zbylo na pokrytí Valdes-Hranol, a rozhodnutí nevyplatilo se to na hře.

4: 13 hod.: Roquan Smith (Loket) sporný návrat vs. Packers

Chicago Bears zadák Roquan Smith je pochybné, vrátit se do nedělní zápas proti Green Bay Packers poté, co utrpěl zranění loktů.

Smith utrpěl zranění při prvním držení hry Green Bay, když šel na hřiště poté, co se pokusil o řešení v první čtvrtině soutěže.

Smith nebyl na hřišti dalšího obranného držení medvědů a byl nahrazen Joshem Woodsem.

4: 11.: Medvědi Přidat Branku, Vzít 10-7 Vedení

Po získání držení hluboko v Green Bay území, Medvědi nelze převést na třetí-a-krátké, a Cairo Santos vrtačky jeho 25 rovnou gól, aby se to 10-7 hry.

Mezitím, Berani se musel spokojit branku poté, co první-a-cíle, situace z 1-yardové linie, a oni stezka Kardinálové 7-3.

16: 07.: Tavon Austin Tápat Dává Nese Nový Život

Po krátké jízdě zastavil se, Pat O ‚ Donnell je punt je chytal do Tavon Austin, a returner kašle míč, což Nese míč zpět hluboko v Green Bay území.

4:01 pm: Tonyan Vazby Věci pro Green Bay

Packers reagovat na Medvědů touchdown disk s dlouhou bodování řídit jejich vlastní, s Robertem Tonyan porazil Vévodu Shelley a vstřelil svůj 11. touchdown v sezóně uzel hru na 7-7.

3: 57.: Bears vedou Packers 7-0 po první čtvrtině

Packers klepou na dveře poblíž brankové čáry, ale prozatím medvědi vedou 7-0 po 15 minutách hry v Chicagu.

Packers získat čtvrtý down konverze po Duke Shelley byl označen za nedovolené bránění na hod Davante Adams.

3:52 pm.: Zranění i Nadále důvodem k Obavám pro Medvědy

Roquan Smith je nyní až pro Medvědy poté, co se objeví trpět rameno zranění, které navazuje na dřívější zranění do Montgomery, který následně vrátil, a Darnell Mooney, který se objevil zranit jeho rameno.

3:42 pm.: Montgomery Vrátí, Skóre Touchdown

Medvědi čepice z 14-zahrajte, 60-yardový drive jako Montgomery, vrací do hry od jeho zjevné zranění, ponory přes brankovou čáru, čímž Chicago se 7-0.

ještě lepší je, že medvědi spálili téměř polovinu první čtvrtiny, což pomohlo udržet míč od Aarona Rodgerse a plodného útoku Packers.

3: 39.: Streveler staví Arizonu na tabuli brzy

Cardinals jsou na Rams brzy v neděli 7-0, protože Chris Streveler, v úlevě od Kylera Murrayho, hodí touchdown přihrávku Jonathanovi Wardovi.

připomenutí: medvědi se dostanou do play-off se ztrátou Cardinals.

3:35 p. m.: Aktualizace Zranění Z Packers-Bears a Cardinals-Rams

Medvědi drží jejich kolektivní dechů po running back David Montgomery byl pomáhal z hřiště po velký hit na Medvědů první série ze hry.

mezitím ve hře Cardinals-Rams, Cards quarterback Kyler Murray míří do šatny týmu poté, co utrpěl zjevné zranění. Přišel do hry ošetřující zranění, ale dal to zkusit, ale není jasné, zda je onemocnění nové, nebo zda zhoršil své předchozí zranění.

NFL Playoff Aktualizace: Chicago Bears Definitivním Scénáře, Možné Playoffs Soupeře

Medvědi se může dostat do play-off díky vítězství nad Packers v neděli, ale existují i jiné způsoby, jak se mohou dostat do playoffs.

zde jsou všechny permutace ve hře do neděle.

2:30 p. m.: Terry Bradshaw Říká, že Medvědi‘ Mitch Trubisky Porazí Packers v Epické Pep Mluvit

Terry Bradshaw měl zprávy pro Medvědy rozehrávač Mitch Trubisky na pregame show před jejich velkým Týden 17 vítězství-a-jsi-v zápase proti Packers.“tady je člověk, když se podíváte na toho, kdo byl odepsán, vyhozen, slyšeli jsme, že ho trenér nemá rád, vlastnictví ho chce pryč z budovy,“ začal Bradshaw.

“ ale něco vám řeknu, když v posledních čtyřech zápasech máte průměr 35 bodů za hru, což udělal, a hrajete bezchybné fotbalové míče… někdy benching, urážky, výsměch, a dostanete další příležitost, probudí člověka.

“ tady je to, co chci, aby se stalo, tady je scénář. Tři touchdown průchody, 90-yard jízdy ve čtvrtém čtvrtletí porazit Green Bay doma uzavřít dohodu.“

2:20: Medvědi, Packers Nastavit Inactives na nedělní Hru

Jak bylo již dříve oznámeno, cornerbacks Buster Skrine a Jaylon Johnson byli oba uvedeny jako neaktivní pro Medvědy v neděli, ale bezpečnost Deon Bush také bude chybět hru, tým oznámil.

Bush, který byl uveden jako sporný se zraněním nohy, byl týmem uveden jako neaktivní 90 minut před výkopem proti Green Bay Packers.

Skrine (otřes mozku) a Johnson (rameno) zmeškají své čtvrté a třetí po sobě jdoucí hry.

medvědi oznámili tři další neaktivní hráče, s Lachavious Simmons, Daniel McCullers a Riley Ridley všichni neaktivní pro Chicago dnes.

Pro Packers, rozehrávač Jordan Láska, cornerback Josh Jackson, obránce Jonathan Garvin, ofenzivní stráž Simon Stepaniak, tight end Jace Sternberger a defenzivní obránce Kingsley Keke byly uvedeny jako neaktivní pro tilt.

útočník David Bahktiari, který si ve čtvrtek při tréninku roztrhl ACL, byl již uveden jako ve zprávě o zranění týmu a bude chybět ve zbytku sezóny.

Packers, Medvědi Nastaven tak, aby Historie na Soldier Field v neděli S 200 Pravidelné Sezóny Setkání

Chicago Bears bude dělat historii, když se na hřiště proti Green Bay Packers v neděli, ale budou také doufá, že zvrátit některé nedávné historii, jak se snaží, aby se NFC play-off.

nedělní zápas bude podle NFL 200. pravidelnou sezonou mezi oběma týmy. To řadí rivalitu mezi nejvíce sporné v historii ligy, s Packers v současné době drží náskok s 99-94-6 rekord proti svým soupeřům z jihu.

kromě toho, že historický milník, hra neděli bude také poskytovat Nese jedinečnou příležitost, jako vítězství nad Packers by si zajistil play-off místě za Chicago. Že play-off místě by se jim jen třetí tým v historii ligy, aby se po sezoně po ztrátě šesti po sobě jdoucích zápasů během sezóny, podle NFL.

Packers vs. Bears: Jaylon Johnson, Buster Skrine pro Chicago

Chicago Bears a Green Bay Packers bude jít do nedělní zápas na Soldier Field chybí některé klíčové hráče, jak se snaží zjistit jejich playoff osudy.

Medvědi, kteří mohou zajistil play-off místě s vítězstvím nad Packers na břehu jezera, budou chybět dva z jejich cornerbacks pro nedělní zápas. Jaylon Johnson, který nehrál pro Medvědy od 14. Týdne, bude chybět jeho třetí zápas, jak pokračuje sestra zranění ramene, tým oznámil v pátek.v zápase bude chybět i Buster Skrine, který je čtvrtým v řadě, protože zůstává v ligovém protokolu o otřesu mozku, uvedli medvědi.

Chicago Bears měli jeden z více up-a-dolů sezón v NFL v letošním roce, ale tam je zřejmě už dost „až“ zapojeni, že tým je pohodlné pohybující se vpřed s Mattem Nagy jako jeho trenér.

podle zprávy Iana Rapoporta z NFL Network se Nagy „očekává, že se vrátí“ jako hlavní trenér medvědů pro sezónu 2021 uprostřed nedávného obratu týmu.

medvědi začali sezónu 5-1, ale pak prohráli šest her v řadě, což vedlo k několika otázkám, zda se po skončení sezóny vrátí Nagy nebo GM Ryan Pace. Nyní, s týmem vyhrál tři zápasy v řadě a v řízení své vlastní playoff osud míří do nedělního finále sezóny proti Green Bay Packers, Nagy práce je ale bezpečné pro příští rok, podle Rapoporta.