Articles

Jsme 2020: Severovýchodní Beats B. U. v Double OT

hra trvala 79 minut a 23 sekund, což je druhá nejdelší Jsme název hry v historii.

“ myslel jsem, že to byl skvělý Hokej. Oni tlačili, my tlačili, oni tlačili. Tam a zpět, “ řekl trenér seveřanů Jim Madigan. „Z mého konce to byla skvělá hra Beanpot.“v čase 13:18 druhého prodloužení rozhodl v rozhodující přesilovce Ryan Shea. Patrick Harper z BU měl prozradí neutrální zónu a zdálo se, že Shea sundal, když bruslil hluboko do zóny teriérů.

“ jedna věc, kterou řeknu, je, že potápění v té hře, která byla nazvána, neskutečné. Neskutečné, „řekl kouč Terriers Albie O‘ Connell. „Karma to nedohnala, ale bude. Je těžké se na to dívat.“

Boston University (10-9-8) přišel krátký v jeho nabídku přidat do svého turnaje záznamu 30 Jsme korun, což je o 10 lepší než druhé místo, soupeř Bostong College. Teriéři nevyhráli od roku 2015, kdy v boji o titul porazili Severočechy 4: 3 v prodloužení.

Trevor Zegras měl dva góly a Jake Wise a David Farrance také skórovali za teriéry. Ashton Abel povolil čtyři góly ze 14 střel, než ho nahradil Tucker, který skončil s 18 šetří.

Vzhledem k N. C. a. A. pravidla implementována v této sezóně, hra byla oficiálně zaznamenána jako remíza pro oba týmy. Poté, co týmy hrají jedno pětiminutové prodloužení, N. C. A. a. uděluje remízu a nepočítá žádné statistiky z dalších prodloužení.