Articles

6 nejlepších týmů nevyhraje Mistrovství Světa

Mistrovství Světa je konečný vrcholný úspěch pro jakýkoliv národní tým nebo hráč. Mnozí věří, například, Barcelonská superstar Lionel Messi nemůže být nikdy skutečně považován za nejlepšího fotbalistu všech dob, dokud nezíská největší cenu hry.

nicméně, jak je tomu často u turnajového fotbalu, nejlepší tým ne vždy vyhraje. Při pohledu zpět do análů historie světového poháru, existuje několik stran definujících éru, které padly těsně.

zde jsme vybrali šest nejlepších stran, které nikdy nevyhrály Mistrovství světa.

Brazílie 1982

Žádný národ není víc synonymem Světového Poháru slávu než Brazílie, s Seleção vítězství ve hře je nejvíce prestižní ocenění záznam pětkrát a vyrábí některé z největších jedinců na milost turnaje.

Brazílie 1982 straně je možná nejvíce stylové jihoamerické země vyrábí, plná světových hvězd na vrcholu svých sil – Zico, Falcão, Socrates – a jsou považovány za mnoho být největší tým chybět na Světovém Poháru slávu.

muži Telê Santany prošli první skupinovou fází turnaje ve Španělsku a překonali svou tabulku maximem bodů a deseti vstřelenými góly. Nicméně, po dunění soupeři Argentina 3-1 v jejich zahajovací zápas ve druhé skupinové fázi, Brazílie byly eliminovány případné vítězové Itálie, jít dolů 3-2 v jedné z Mistrovství Světa je největší někdy hry.

Holland 1974

Johan Cruyff

Mít revoluci Evropského klubového fotbalu s Ajax, položení základů pro klub je tři po sobě jdoucí Evropský Pohár vyhraje, Rinus Michels vzal jeho Totální Fotbal plán na mezinárodní scéně s Holandskem na Mistrovství Světa 1974 v Západním Německu.

Vedl o jeden a jediný Johan Cruyff, muži v oranžové ohromil svět fotbalové publikum s jejich soudržné, všezahrnující filosofie, lisování v souzvuku, vymění pozice plynule a zametání všechny před nimi na cestě do finále, kde se tváří v hostitelské zemi.

Cruyff vyhrál trest hned na začátku, převede Johan Neeskens, ale góly z Paul Breitner a Gerd Müller znamenalo to velký holandská strana bude navždy připomínán jako Světový Pohár téměř mužů.

Nicméně, po Cruyff kreslil vzdechy po celém světě s jeho fascinující obrátit proti Švédsku, které by později byl jmenován v jeho cti, a Holland představil novou, okouzlující estetický, i přes prohru ve finále, Michels men nechal indellible mark.

Maďarsko 1954

S rozbušilo Anglie 6-3 ve Wembley méně než o rok dříve, v Maďarsku byly široce recognsised jako nejlepší na světě stranu a favoritů míří na Světový Pohár v roce 1954 ve Švýcarsku.

Led star muži Ferenc Puskás, Nándora Hidegkuti a Sándor Koscis, Gusztáv Sebes‘ ‚Magické Maďaři se zdál nezastavitelný. S jejich sypký útočí na pohyb a zničující účinnost před cílem – který viděl 17 branek vyplenili dvě skupiny her, včetně 8-3 vítězství nad jejich případné konečné soupeře – první Světový Pohár pro Maďarsko se zdálo jisté.

ještě Jednou, nicméně, Západní Německo hrál roli spoilery, převrácení dvoubrankový deficit se šesti minut hrát na vítězství 3-2.

Portugalsko 1966

Eusebio 1966

Čísla do Mistrovství Světa 1966 v Anglii, Portugalsku byli jedním z favoritů na dostat své ruce na Jules Rimet trophy. Muži v červeném jsou do značné míry složený z hráčů z Benfica, kteří byli mezi nejlepší evropské straně v době, kdy vyhrál Evropský Pohár v roce 1961 a ’62 pod legendární maďarský trenér Béla Guttmann.

hvězdou show byl bezesporu Eusébio, nejlepší útočník světa a nakonec nejlepší střelec turnaje ‚ 66 s devíti góly.

Portugalsku vyhrál všechny tři skupinové hry, porazil držitele Brazílie podél bylo předtím, než překonat strach proti Severní Koreji, aby nastavit schůzku s Anglie do soutěže o místo ve finále.

hostitelský národ vyhrál 2: 1 a Portugalsko se muselo spokojit s vítězstvím nad Sovětským svazem ve třetím místě play off.

Itálie 1990

Salvatore Schillaci, Itálie 1990

Itálie byla většina lidí si zajistit slávy Světového Poháru na domácí půdě v roce 1990, v turnaji stále si vzpomínají ti dost starý, aby byli svědky to.

S Serie A dominantní silou v Evropském fotbalu, Azzurri byly zabaleny s talentem, s podobnými Paolo Maldini, Franco Baresi, Roberto Baggio mezi jejich hvězdy, a Juventus útočník Salvatore ‚Toto‘ Schillaci vznikající jako jeden z soutěž je nepravděpodobné, že ikony díky Golden Boot-tvrdí, že trať šest gólů.

Italové se dostali až do semifinále, než byli vyřazeni uber-negativní Argentinou, která by nakonec ve finále prohrála se Západním Německem.

Brazílie 1950

Stále považován za možná největší rozrušení v historii Světového Poháru, nikdo očekává, že někdo jiný než hostí Brazílie vyhrát 1950 Světový Pohár.

Dopředu Ademir a Zizinho byly hvězdy z Brazílie je útok, s Jižní Američané stále zářivý ve všech bílé, ne přepínání jejich barvy žluté a modré až do roku 1953.

vše bylo v plánu jít do finálového zápasu soutěže. I když to nebylo konečné jako takové, s turnajem se skládá ze dvou skupinových fázích, spíše než vyřazovací fázi nedávno, Brazílie potřeba pouze remízu proti Uruguayi, tvrdí, že jejich první Mistrovství Světa.

Friaca dát Brazílie dopředu, ale Juan Schiaffino vyrovnal před Alcides Ghiggia šťouchl domů dát Uruguay nepravděpodobné vítězství.